ul. Ludwika Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź +48 665 095 905 ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów +48 609 333 131

Wybielanie Zębów Lampą Beyond Łódź

Profesjonalne wybielanie zębów w Łodzi to jedna z wielu usług, które oferujemy naszym pacjentom. Stomatologia estetyczna nieustannie się rozwija, a techniki i metody używane do upiększania uśmiechu są bezbolesne i szybkie. Po pierwszej wizycie jesteśmy w stanie ocenić ogólny stan uzębienia i zaproponować cały plan leczenia.

Kwestia estetyczna uzębienia to nie tylko kolor i zdrowy stan zębów, ale także ich ułożenie i budowa. Nasi stomatolodzy zajmują się kompleksowo każdym pacjentem, który chce upiększyć swój uśmiech. Najważniejsze dla nas jest zdrowie, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie pacjenta. Zapisz się na pierwszą wizytę i poznaj wszystkie kroki do uzyskania hollywoodzkiego uśmiechu! 


Wybielanie zębów jako usługa z zakresu stomatologii estetycznej


W gabinecie stomatologicznym w Łodzi Sanacja realizujemy nowoczesne techniki i metody wybielania zębów, które są szybkie, bezinwazyjne i bezbolesne dla pacjentów. Skupiamy się na wykorzystaniu dedykowanych preparatów, które nie uszkadzają szkliwa. Wybielanie zębów lampą Beyond w Łodzi to jedna z kilku metod, które praktykujemy. To jednorazowy zabieg trwający ok. 45 minut, podczas którego lekarz nakłada żel wybielający na całą powierzchnię zębów, a następnie przy pomocy lampy zostaje on aktywowany. 

Kolejnym często praktykowanym sposobem na wybielanie zębów  jest metoda nakładkowa. Polega na pobraniu wycisków zębów na pierwszej wizycie i przygotowaniu nakładek. Do nich pacjent indywidualnie aplikuje środek wybielający przez 1-2 tygodnie. 


Pozostałe zabiegi stomatologii estetycznej – zadbaj kompleksowo o swój uśmiech


Stomatologia w Łodzi w gabinecie Sanacja oprócz wybielania zębów oferuje także inne zabiegi i leczenie. Przed przystąpieniem do wszelkich działań z zakresu ulepszania uśmiechu, przeprowadzamy kompleksowe leczenie. Obejmuje ono leczenie próchnicy, usuwanie kamienia i osadu, a także ewentualne leczenie kanałowe. Wszystko to ma na celu uzyskanie lepszego i długotrwałego efektu np. wybielania.

Pacjentom niezależnie od wieku oferujemy aparat ortodontyczny w Łodzi, gdy są do tego predyspozycje. Stomatologia estetyczna obejmuje również licówki, które diametralnie odmienią uśmiech. Skorygują one niedoskonałości w budowie oraz wielkości zębów. W przypadku osób, które z różnych przyczyn musiały się pozbyć zębów, oferujemy implantologię. Implanty w Łodzi przygotowywane są nowoczesną technologią, dzięki czemu wyglądają naturalnie i są wyjątkowo trwałe.

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu

ul. Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź 90-510 karinka999@op.pl +48 665 095 905
ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów 97-400 +48 609 333 131