ul. Ludwika Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź +48 665 095 905 ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów +48 609 333 131

Higienizacja zębów Łódź

Bezbolesnie, bez próchnicy, bez komplikacji dzięki Ozonoterapii stomatologicznej

Ozon – Zasada Działania

 W miejscu aplikacji powstaje wysoce reaktywny tlen w “stanie powstawania” ( “Im status nascendi”), który reaguje z bardzo dużą prędkością (porównywalną z prędkością strzału) z bakteriami (gatunkami prokariotycznymi- nie posiadającymi jądra komórkowego) niszcząc ich strukturę. Jednocześnie nie wywiera on żadnego negatywnego wpływu na komórki organizmu, ponieważ te jako gatunki eukariotyczne- zawierające jądro komórkowe, posiadają w swoich ściankach cholesterol.
Przy pomocy OZONU leczy się nieinwazyjnie, bezpiecznie i szybko, bezboleśnie bez niepożądanych efektów ubocznych.

  • Leczenie Endodontyczne

Kompletna terapia na jednej wizycie. Naukowe badania dowodzą, ze ozon wykazuje się bakteriobójczą efektywnością, zbliżoną do dezynfekujących środków płuczących. Krótki czas ozonowania, w połączeniu z wygodną dla lekarza i pacjenta aplikacjią ozonu to największe zalety jego zastosowania. 

  •  Leczenie Zachowawcze

Skuteczne działanie w profilaktyce i terapii. Wykorzystanie Ozonu pozwala na całkowite wyleczenie wczesnych zmian próchnicowych bruzd, oraz zapobiega dalszemu rozwojowi próchnicy na powierzchniach zgryzowych.

  •  Leczenie Korzeni

Bezinwazyjna terapia próchnicy korzeni zębowych. Postępowanie w przypadku nadwrażliwości oraz ubytków przyszyjkowych sprowadza się do bezbolesnego ozonowania .

  •  Leczenie Ortodontyczne

Zapobieganie rozwojowi zmian próchnicowych. Zastosowanie Ozonu w ortodoncji pozwala na skuteczne ograniczenie rozwoju próchnicy, zwłaszcza w miejscach szczególnie podatnych na demineralizacje.

  •  Leczenie Zmian Na Błonie Śluzowej

Działanie bakterio- i wirusobójcze. Dezynfekcja Ozonem w przypadku zmian aftowych lub opryszczkowych przyczynia się do szybszego wyleczenia tych dolegliwości.

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu

ul. Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź 90-510 karinka999@op.pl +48 665 095 905
ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów 97-400 +48 609 333 131