ul. Ludwika Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź +48 665 095 905 ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów +48 609 333 131

Laseroterapia Stomatologiczna Łódź

W nowoczesnej stomatologii jednym z podstawowych narzędzi pracy jest laser. Jeżeli z gabinetem dentystycznym do tej pory kojarzyło Ci się głównie wiertło, najwyższy czas to zmienić. Zapraszamy Cię do naszej siedziby, która znajduje się w mieście Łódź. To profesjonalnie wyposażona przestrzeń, w której oferujemy bezbolesne leczenie zębów laserem o wysokiej skuteczności. Postawiliśmy na zaawansowane technologicznie urządzenia, ponieważ pozwalają wykryć nawet niewielkie zmiany. A to z kolei daje zdecydowanie większe szanse na usunięcie zmian i zaproponowanie Ci najskuteczniejszej terapii. Leczenie laserem zdobywa nieustannie zwolenników wśród stomatologów i samych pacjentów, którzy chcą odzyskać zdrowy uśmiech.

Różne problemy i jedno rozwiązanie – bezbolesne leczenie zębów laserem

Sam laser posiada wiele zastosowań. Nie tylko ułatwia postawienie diagnozy, ale także bezboleśnie leczy, precyzyjnie przeprowadza zabiegi oraz znacząco skraca terapię. W zależności od rodzaju problemu, posiadamy do dyspozycji następujące urządzenia:

  • laser fluorescencyjny, który wykrywa nawet wczesne zmiany w szkliwie zębów. Leczenie laserem w tym przypadku, ogranicza się do niezwykle skrupulatnej diagnostyki, aby szybko wykrywać i leczyć zmiany, takie jak próchnica. To urządzenie o 90% skuteczności pomaga dentyście dostrzec m.in. ogniska demineralizacji w bardzo wczesnym stadium, aby szybko podjąć odpowiednie leczenie.
  • laser stomatologiczny używany do bezkontaktowego “borowania” zębów i bezbolesnej osteotomii. Bezbolesne leczenie zębów laserem to doskonała wiadomość dla osób o niskim progu bólu. Sprawdza się, jako alternatywa dla tradycyjnych metod i narzędzi.
  • laser chirurgiczny, stomatolog z jego użyciem przeprowadza bezkontaktowy i niezwykle precyzyjny zabieg. To wyjątkowo łagodne urządzenie, które delikatnie obchodzi się z zębami. Zabiegi, takie jak cięcie, koagulacja czy odparowanie są bezkrwawe i komfortowe dla pacjenta.
  • laser terapeutyczny – to synonim oszczędności czasu. Leczenie laserem w tej sytuacji skraca czas terapii do kilku dni. Pozwala redukować do minimum poziom bólu i stresu.
MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu

ul. Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź 90-510 karinka999@op.pl +48 665 095 905
ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów 97-400 +48 609 333 131