ul. Ludwika Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź +48 665 095 905 ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów +48 609 333 131

Stomatologia Dziecięca Łódź

Ortodonta dziecięcy w Łodzi w gabinecie Sanacja zajmuje się kompleksowo całym uzębieniem u najmłodszych pacjentów. Jest to niemałe wyzwanie ze względu na obawę dzieci przed wizytą na fotelu dentystycznym. Skupiamy się przede wszystkim na zdrowiu, bezpieczeństwie oraz dobrym samopoczuciu wszystkich pacjentów, dlatego dentysta dziecięcy w Łodzi zwraca szczególną uwagę na stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie

Stomatologia dziecięca w Łodzi obejmuje szereg zabiegów i technik leczenia. Począwszy od profilaktyki i higienizacji, a skończywszy na aparacie ortodontycznym korygującym uzębienie. 


Zabiegi obejmujące stomatologię dziecięcą


Nasz dentysta w Łodzi, który przyjmuje najmłodszych pacjentów, oferuje różne zabiegi i leczenie. Zęby mleczne nierzadko wymagają kompleksowego zadbania i usuwania pojawiającej się próchnicy. Oprócz bezbolesnego leczenia z użyciem ozonu, zabiegi dla dzieci w gabinecie stomatologicznym obejmują przede wszystkim fluoryzację zębów, wypełnienie czasowe lub ostateczne, ekstrakcję zęba mlecznego, leczenie kanałowe (w przypadku starszych dzieci i młodzieży), a także laserową plastykę wędzidełka. 

Wizyty dzieci na fotelu dentystycznym mają na celu przede wszystkim zapewnienie najmłodszym bezbolesnego leczenia. Zachęci ich to do regularnych przeglądów uzębienia w przyszłości. 


Dedykowany dentysta dla dzieci 


Doskonałe dobranie specjalisty do dzieci to duża część sukcesu. Stres, niechęć oraz obawa, które towarzyszą najmłodszym nie tylko podczas pierwszej wizyty w gabinecie stomatologicznym – to częste zjawiska. Staramy się rozładowywać napięcie, edukować, tłumaczyć oraz wspierać młodego pacjenta. Przyjazna atmosfera podczas wizyty pozwoli na kompleksowe zbadanie pacjenta oraz zaproponowanie planu leczenia. Nowoczesne techniki usuwania próchnicy czy nawet ekstrakcji zęba są bezbolesne i świetnie sprawdzają się także u osób dorosłych. 


Stomatologia estetyczna i w mikroskopie


Jako gabinet stomatologiczny w Łodzi oferujemy szereg usług dla młodszych i starszych pacjentów. Dostosowując indywidualne leczenie do każdego przypadku, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę nawet w trudnych przypadkach. Wybielanie zębów w Łodzi na fotelu dentystycznym jest jednym z najczęściej wybieranym zabiegów. U nas zajmujemy się także innymi kwestiami, takimi jak endodoncja mikroskopowa Łódź, czyli leczenie kanałowe pod mikroskopem zapewniające wysoką precyzję i dokładność. Chirurg szczękowy Łódź to specjalista zajmujący się ekstrakcją zębów, implantami, różnymi zabiegami w obrębie twarzoczaszki, a także usuwaniem torbieli w obrębie twarzoczaszki itd.

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu

ul. Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź 90-510 karinka999@op.pl +48 665 095 905
ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów 97-400 +48 609 333 131