ul. Ludwika Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź +48 665 095 905 ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów +48 609 333 131

Hollywood Smile Łódź

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu osób, którym zależy na poprawie wyglądu i samopoczucia. Białe zęby pozwalają nabrać pewności siebie, a także odmłodzić twarz, dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi wybielające. Na rynku można znaleźć wiele preparatów do użytku domowego, za pomocą których można rozjaśnić zęby, jednak korzystanie z nich może osłabić szkliwo, a ponadto nie przynosi zadowalających efektów. Najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym i taką też usługę można znaleźć w naszej ofercie. Dzięki takim zabiegom zyskasz piękny uśmiech i zadbasz o zdrowie zębów.

Hollywod Smile – nieinwazyjna metoda wybielania

Nasza klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem, który umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów wybielania zębów. Cała procedura trwa około godziny i jest całkowicie bezbolesna. Hollywood Smile to innowacyjna metoda, w której wykorzystuje się specjalna lampę naświetlającą i wysokiej jakości preparaty bezpieczne dla szkliwa. Piękny uśmiech uzyskuje się natychmiastowo, dlatego nie trzeba długo czekać na efekty, gdyż wszystko ogranicza się do jednej wizyty. Wybielanie zębów w naszym gabinecie przebiega w kilku etapach:

  • Konsultacja stomatologiczna – podczas wizyty dentysta sprawdza stan uzębienia i ocenia czy nie będzie konieczne usunięcie kamienia nazębnego lub przeprowadzenie leczenia. Ustalany jest także termin zabiegu.
  • Wybielanie zębów – cała procedura ogranicza się jedynie do nałożenia na powierzchnię zębów specjalnych preparatów wybielających, a następnie naświetlenie ich specjalną lampą.
  • Porównanie efektów zabiegu Hollywood Smile – po przeprowadzeniu cyklów naświetlania, porównujemy efekty zębów i instruujemy, w jaki sposób o nie dbać.

Mimo że wybielanie zębów przy użyciu lampy jest nieinwazyjne i bezpieczne, to istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Należą do nich między innymi:

  • niewyleczona próchnica,
  • nadwrażliwość zębów,
  • uczulenie na składniki preparatów używanych w metodzie Hollywood Smile,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • stany zapalne w jamie ustnej,
  • wiek poniżej 16 lat.

Piękny uśmiech to w dużej mierze zasługa odpowiedniej higieny. Czasami jednak to nie wystarcza, dlatego wybielanie zębów może być sposobem, aby poprawić swój wygląd.

Wybielanie zębów – Łódź

Zabieg wykonujemy w nowoczesnej klinice stomatologicznej w Łodzi. Korzystamy jedynie z wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje skuteczne i długotrwałe efekty wybielania zębów.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę w dogodnym terminie. Metoda Hollywood Smile jest bezbolesna, a nasz zespół zadba o miłą atmosferę podczas wizyty w gabinecie.

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu

ul. Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź 90-510 karinka999@op.pl +48 665 095 905
ul Grota Roweckiego 10, Bełchatów 97-400 +48 609 333 131