ul. Ludwika Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź +48 665 095 905

Endodoncja mikroskopowa - leczenie kanałowe pod mikroskopem Łódź

Endodoncja – lecznie kanałowe

Regularne kontrolowanie stanu uzębienia pozwala na szybkie reakcje. Warto odwiedzać stomatologa nie tylko wtedy, gdy doskwiera nam ból, ale również w ramach szeroko pojętej diagnostyki. Choć wszyscy wiemy, jak ważna w przypadku zębów jest profilaktyka, to jednak powodem, dla którego odwiedzamy gabinet lekarski jest zazwyczaj dokuczliwy ból. Kiedy odczuwasz pulsowanie, ból przy nagryzaniu lub dyskomfort nocą, to najprawdopodobniej znak, że został uszkodzony nerw zęba. Oferujemy Ci wówczas leczenie kanałowe, które jest najskuteczniejszą metodą ratującą ząb przed usunięciem. Braki w uzębieniu są mało estetyczne i znacznie obniżają komfort podczas wykonywania codziennych czynności – jedzenia, picia, mówienia. Endodoncja jest doskonałą alternatywą dla usunięcia zęba, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród pacjentów.

Endodoncja to wymagająca dziedzina w stomatologii, którą cechuje precyzja oraz skrupulatność. Dlatego wybrane przez nas sprzęty pochodzą od renomowanych producentów. To oni są pionierami we wprowadzaniu do gabinetów stomatologicznych najnowocześniejszych technologii charakteryzujących leczenie kanałowe na świecie. To ważne, aby oferować jedynie najwyższy poziom usług dentystycznych w celu leczenia oraz ratowania uszkodzonych zębów. Wykorzystując postęp w dziedzinie stomatologii świadczymy leczenie kanałowe zębów z użyciem, takich sprzętów, jak:

  • endometr (urządzenie do elektrycznego pomiaru długości kanału)
  • mikroskop (umożliwia przeprowadzenie leczenia z ogromną dokładnością)
  • ozon
  • ultradźwięki
  • radiowizjograf (cyfrowe zdjęcia RTG)

 

Endodoncja na wysokim poziomie

Leczenie kanałowe powinno odbywać się według najnowszych zaleceń medycznych, z użyciem dobrze dobranego sprzętu. Leczenie kanałowe pod mikroskopem wymaga także doświadczenia i kunsztu stomatologa. Nasz gabinet, którego siedzibą jest Łódź oferuje Ci nie tylko leczenie kanałowe, ale także profesjonalną opiekę od momentu wizyty rozpoznawczej, aż po kontrolę po zakończeniu terapii. Doradzamy najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu u nas poczujesz się wyjątkowo. Na terenie miasta Łódź posiadamy grono zadowolonych Klientów — dla nich endodoncja i leczenie kanałowe pod mikroskopem okazały się szansą na zachowanie pięknego uśmiechu bez ubytków.

Jeżeli chcesz skorzystać z najnowszych rozwiązań stomatologicznych, odwiedź nasz gabinet. U nas leczenie kanałowe przeprowadzane jest kompleksowo od początku do końca, aby oszczędzić Twój czas i skutecznie pokonać ból. Oprócz tradycyjnych metod oferujemy precyzyjne leczenie kanałowe pod mikroskopem, dzięki czemu możemy zdiagnozować ogniska bólu ulokowane w trudnodostępnych i niewidocznych miejscach.

Jeżeli na leczenie kanałowe pod mikroskopem będzie za późno i niezbędna okaże się ekstrakcja zęba, wówczas ratunkiem dla uśmiechu bez ubytków jest oferowana przez nas protetyka stomatologiczna.

MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu

ul. Zamenhofa 18 lok. 1, Łódź 90-510 karinka999@op.pl +48 665 095 905